Hakkımızda

hakkımızda - Gms gida

GMS Gıda Doğal ve Taze Ürünler

Gms Gıda olarak tanınmış ve bilinen dijital satış platformlarında faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bu platformlardaki mağazalarımızdan satışa sunduğumuz ürünleri daha ucuz ve daha kolay edinmeniz amacıyla bu satış sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Bu sayede aynı kalite, aynı tazelikte ve aynı yenilikte ürünlerimizi doğrudan edinme imkânı olacak ve doğrudan bizim sizlere, sizin bizlere ulaşmamız mümkün olacaktır.

GMS Gıda’dan Nasıl Alışveriş  Yaparım

Ödeme konusunda EFT/havale, kredi kartı/kredi kartı ile kapıda ödeme, hatta kredi kartına taksit seçenekleriyle daha kolay ödeme imkânı bulunmaktadır. Kargo ücretini belirlediğimiz limite kadar sabit tutmaktayız. Bu belirlenen limit üstü alımlarda ise kargo ücretsiz olarak sizlere hizmet vereceğiz.
Bizlere güvenerek yapacağınız alışverişlerinizde %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle hareket edeceğiz. Yaşanacak herhangi bir aksaklıkta sitemizde verilen telefondan 24 saat bizlere ulaşarak sorunun giderilmesinde yardımcı olacağımız sözünü buradan belirtmek isteriz.

Dijital satış sitelerinde müşterilerimizden bizlere en çok ulaşan üç sorunun cevabını buradan vermek isteriz. Ürünlerin son kullanım tarihleri nedir? Hangi kargo ile gönderiyorsunuz? Toplu alımlarda indirim var mı?

Sizlere sunduğumuz ürünleri her zaman olabildiğince en yeni ambalaj tarihli olarak gönderiyoruz. Peki, bunu nasıl sağlıyoruz? Firma olarak Ankara Gimat toptancılar sitesindeki ana bayilerle koordineli olarak çalışıyoruz. Ana bayilere gelen en yeni sevkiyat ürünlerinden sizlere gönderiyoruz. Zeytin ve zeytinyağı gibi bazı gıdalarda ise daha hassas davranarak bizzat Manisa gibi şehirlerin üretim yerlerine giderek alım yapıyor ve bu ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Kargo Kapınızda

Çalıştığımız ve anlaşmalı kargomuz şimdilik Sürat Kargo olup bu hususta zamanla diğer firmalarla da anlaşma sağlamaya çalışacağız. Toplu alımlarda ise sitemiz sayfasında yer alan telefondan bizlere ulaşmanız halinde yardımcı olunacaktır.